ze-dvora.cz

Nabídka domácí produkce


Výběrový portál ze-dvora.cz - nabídka domácí produkce

Hledáte poctivé čerstvé produkty pro sebe a své děti? 

Čerstvou zeleninu přímo z pole, která ještě voní po půdě? Nebo čerstvé mléko, z kterého průmyslová mlékárna ještě nestihla vyrobit "bílou vodu"? Zkrátka poctivé produkty, které vypadají a chutnají tak, jaké ve skutečnosti opravdu jsou?

Většinu opravdu dobrých věcí najdeme i ve svém nejbližším okolí, jen musíme vědět, kde je hledat - a to je hlavní cíl portálu ze-dvora.cz.

 

Cíl portálu 

Cílem portálu je i) umožnit běžným zákazníkům jednoduše vyhledávat a nakupovat kvalitní produkty ve svém regionu přímo "u zdroje", ii) podporovat regionální nabídku domácí produkce a iii) přispívat k přirozenému rozvoji našeho venkova.

Portál sdružuje, marketingově podporuje a cíleně propaguje vybrané prezentované subjekty, které mají zájem prodávat své produkty přímo spotřebitelům tzv. ze dvora. Kupující si tak ze dvora kupuje domácí kvalitu za férovou cenu. 

Prezentovaný subjekt je nucen garantovat kvalitu svých produktů, aby jej zákazníci na tomto portálu mohli dobře ohodnotit a doporučit svým známým. Jde tak o oboustranně výhodnou spolupráci, do které provozovatel portálu nijak nezasahuje.

 

Jak portál používat

Nejprve si vyberte v levé vertikální části katalogu požadovaný region a následně požadované produkty. V obsahové části katalogu se Vám zobrazí odpovídající subjekty se svými kontaktními, produktovými a inzertními informacemi.

Vybraný subjekt nejprve vždy telefonicky zkontaktujte a domluvte si předem návštěvu za účelem nákupu vybraných produktů!

Realizovaný obchod poté můžete na portálu ohodnotit a motivovat tak subjekty k té nejvyšší kvalitě produktů a služeb.

Portál je určen především pro prezentaci včelařů, farmářů, vinařů, ale i zahrádkářů, sadařů a domácích chovatelů drobného zvířectva, kteří mají zájem nabídnout své domácí produktové přebytky běžným zákazníkům. Prodávat tzv. ze dvora může každý pěstitel a chovatel v souladu s platnou právní legislativou i bez registrace své podnikatelské činnosti. 

Služby pro kupující

Vyhledejte si produkty v domácí kvalitě ve svém nejbližším okolí. Základním nástrojem portálu je filtr produktů, s pomocí kterého si zájemci vybírají ověřené prodejce ze dvora podle požadovaných produktů, regionu a zákaznického hodnocení prodejců. 

Služby pro prodávající

Prezentovaným subjektům aktivně sháníme zákazníky. Propagujeme a podporujeme prodej kvalitních regionálních produktů přímo u vybraných prvovýrobců - farmářů, včelařů, vinařů aj. Do Vašich obchodů se zákazníky se nepleteme.

Prezentací na výběrovém portálu získáte především:

  • silnou reklamní podporu, kterou si jednotlivec nemůže dovolit;
  • zákazníky, kteří chtějí nakupovat přímo "u zdroje";
  • přehlednou prezentaci a inzertní prostor;
  • možnost podílet se na tvorbě cenových map produktů pro efektivnější prodeje;
  • obchody s ostatními registrovanými subjekty.

Základní prezentace na tomto portálu je bezplatná.